Styczeń 2017 roku, chwytamy za pędzle, wałki, wiaderka z farbą i wspólnie przygotowujemy pomieszczenie na redakcję portalu TTR. Skrót, który kryje za sobą trzy słowa: Twoja Telewizja Regionalna, staje się nowym, najmłodszym graczem na rynku medialnym kilku gmin w powiecie konińskim. To nasza historia.

Niespełna dwa lata wcześniej rodzi się koncepcja, która ostatecznie przybiera formę Spółdzielni Socjalnej. Nazwa, na którą decydują się członkowie-założycie to Inter Media. 24 sierpnia 2016 roku ma miejsce zebranie członków-założycieli, którymi są: Beata Janicka, Barbara Janicka, Paweł Kulig, Filip Muszyński, Ewa Wadelska.

14 września 2016 roku Spółdzielnia Socjalna Inter Media zostaje wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000637064, NIP: 6653003774, REGON: 36539826700000 i reprezentowana jest przez Prezesa Spółdzielni – Filipa Muszyńskiego.

Początek roku 2017 to ogół prac organizacyjnych, klarowania poszczególnych stanowisk, rozmowy z samorządami „bazowymi” dla Twojej Telewizji Regionalnej: Wilczyn, Ślesin, Kleczew, Kazimierz Biskupi, Golina, starostwo powiatowe w Koninie. Zespół dopełnia Piotr Stefański. Od tej pory sześć osób podejmuje się zadania prowadzenia nowej marki na rynku medialnym powiatu konińskiego. Ruszają pierwsze wywiady w studio, strona internetowa, na horyzoncie jawią się coraz to nowe zadania.

Premiery mają pierwsze, autorskie formaty, zaczyna się budowanie świadomości marki wśród społeczności lokalnej. Mijają miesiące, koniec roku przynosi kolejne, ważne decyzje. Ich pokłosiem jest prowadzenie działań na kolejnych terenach, a zasięg Twojej Telewizji Regionalnej, skutecznie nawiązuje do ostatniego członu nazwy. Krytyczni wobec własnych działań, codziennie polepszający swoje umiejętności, uzyskujemy pozytywne opinie i liczne rekomendacje znaczących podmiotów regionu konińskiego.

Rok 2018 niesie ze sobą potężne zmiany – przebudowana zostaje gruntownie strona internetowa TTR, kolejne gminy dołączają do medialnej rodziny Spółdzielni Socjalnej Inter Media. Swoją premierę ma aplikacja mobilna, nowe programy autorskie, zmienia się oprawa graficzna naszych materiałów, wchodzimy kompleksowo na platformę YouTube. Partnerujemy w coraz ważniejszych wydarzeniach na terenie powiatu konińskiego i nie tylko, wykonujemy szereg zleceń dla klientów i partnerów, którzy jeszcze rok temu byli dla nas nieosiągalni. Skutecznie realizujemy założenia o działaniach charytatywnych, profilaktycznych. Wsłuchani w potrzeby społeczności lokalnej wdrażamy nowe, intuicyjne rozwiązania w zakresie komunikacji Widz-TTR. Przyjmujemy zaproszenia i gościmy na warsztatach, szkoleniach, zarówno jako prowadzący, ale także słuchacze i odbiorcy. Jak będzie wyglądał rok 2019?

Udostępnij tą stronę!

Pytaj nas o co chcesz, po to jesteśmy :)