news-details
W samorządzie

Wybory samorządowe 2018

Za oficjalnymi wynikami z Państwowej Komisji Wyborczej podajemy naszym Czytelnikom podsumowanie minionych wyborów samorządowych w wybranych gminach z rejonu konińskiego jak również do rady powiatu konińskiego.

 

Gminy Wilczyn:

Skład Rady

Bronka Wioletta

Adamczyk Wioletta

Robak Danuta Anna

Rachuba Zbigniew Józef

Brezyna Katarzyna

Ślebioda Michał Szymon

Wiechecki Juliusz Henryk

Fornalczyk Stefan

Kozłowski Sławomir Edward

Łyska Mariusz

Nowakowski Waldemar Tomasz

Szeląg Maciej

Woźniak Tomasz

Pyrzyński Błażej Jan

Nowakowski Andrzej

Wójt Grzegorz Skowroński

 

Gmina i Miasto Kleczew:

Skład Rady

Andrzej Krzysztof Pawlaczyk

Maciej Trzewiczyński

Tomasz Biegasiewicz

Ewa Szacowna

Jacek Robert Pernal

Dariusz Michalak

Jacek Tylman

Marek Łuczak

Halina Maciejewska

Marian Czesław Kapela

Wojciech Krzywdziński

Wiesław Czesław Stolarski

Jarosław Krzysztof Maciejewski

Adam Rafał Chorbiński

Dominika Woźniak

Burmistrz Gminy i Miasta Kleczew Mariusz Musiałowski

 

Gmina Kazimierz Biskupi:

Skład Rady:

Woźniak Roman Eugeniusz

Szelewski Tomasz

Derda Wojciech Władysław

Włodarczyk Hieronim

Szulc Bernard Wawrzyniec

Kaczmarek Monika

Grobelski Grzegorz Władysław

Stefański Janusz

Nożewska Aleksandra

Ziarniak Jacek Józef

Mielcarek Arkadiusz Grzegorz

Zalewska Mirosława Maria

Moliński Paweł Tadeusz

Koralewska Iwona

Pawlak-Król Edyta

Wójt Gminy Kazimierz Biskupi – druga tura pomiędzy Janem Sikorskim a Grzegorzem Maciejewskim

 

Gmina Golina

Skład rady:

Kasprzak Zofia

Wojdyński Wojciech Janusz

Kwaśniewski Maciej Jerzy

Grochociński Paweł

Mirek Janusz

Grodzki Janusz Adam

Cieślak Elżbieta Teresa

Aniszewski Marcin

Majewski Mariusz Robert

Furmaniak Urszula

Duryński Tomasz

Kościelska Iwona Jolanta

Supstelny Kazimierz Antoni

Kapturska Anna Alina

Szymański Krzysztof

Burmistrz Goliny: Mirosław Durczyński

 

Gmina Krzymów:

Skład rady:

Rubczewska Emilia Bożena

Czaja Jan Stanisław

Mielcarek Jarosław

Opielski Marcin Krzysztof

Jackowski Henryk Antoni

Czerwiński Józef

Lewandowski Jerzy

Kruszyński Mirosław

Wróbel Artur

Świderska Anna

Staszak Leszek

Szkuderski Rafał Edward

Broskowski Paweł

Adamek Bogumiła Henryka

Morawski Janusz Zenon

Wójt gminy Krzymów – druga tura pomiędzy Goździkiewicz Józef Andrzej i Mazur Danuta Anna

 

Powiat koniński:

Skład rady

Lenartowicz Halina Maria

Rybicka-Horbińska Monika Maria

Perkowski Andrzej

Kryk Henryk

Wróbel Maria Emilia

Rogowski Zbigniew

Stankiewicz Janusz

Słodkiewicz Tadeusz Tymoteusz

Ławniczak Sebastian

Kołodziejczak Bogdan Marek

Rzepecki Jerzy Józef

Nawrocki Ryszard Piotr

Bednarek Wiesław

Juszczak Anna Aleksandra

Ławniczak Sławomir

Kwiryng Maciej Adam

Paszek Zenon

Raźna Elżbieta Maria

Woźniak Anna

Chojnacka Maria

Kelm Radosław

Matlewska Żanetta Magdalena

Kocaj Władysław

Maciejewski Piotr

Fijałkowska Elżbieta Wioleta



Udostępnij ten post!

Czołówka dwóch osobówek

Akcja "Znicz 2018"

Autorzy artykułu

author

Filip Muszyński

Redaktor naczelny fmuszynski@ttr24.pl

Dodaj komentarz

Komentarze