Działania społeczne – ważne w mediach!

 

Spółdzielnia Socjalna Inter Media, która jest wydawcą portalu TTR to Twój partner w akcjach i przedsięwzięciach społecznych.

 

Dlaczego my?

Działalność w branży medialnej to nasza pasja. Nasz zespół tworzą specjaliści z dziedzin związanych z marketingiem, promocją, dziennikarstwem czy sztukami audiowizualnymi. Na naszym pokładzie są również specjaliści techniczni, którzy z pomocą fotografii, grafiki czy wideo potrafią zdziałać prawdziwe cuda.

Jesteśmy profesjonalistami a czas i zaangażowanie jakie wkładamy w naszą pracę daje nam ogromną satysfakcję.

Jednak to nie wszystko co musicie o nas wiedzieć. Jako przedsiębiorstwo społeczne zależy nam na tym, aby w naszej okolicy działo się jak najwięcej dobrego. Wiemy, że to Wy, nasi odbiorcy, partnerzy, klienci stoicie za wieloma z fantastycznych akcji jakie się dzieją. Napiszcie do nas, opowiedzcie o tym. My ze swojej strony pomożemy Wam medialnie!

 

Nie wiesz od czego zacząć?

Zastanów się, kto powinien dowiedzieć się o Twoim wydarzeniu – dzieci, dorośli, właściciele psów, mieszkańcy całego powiatu a może tylko wybranej gminy, konkretnego miasta. Jeśli już wiesz to pomożemy w taki sposób dobrać narzędzia – aby komunikat był jak najbardziej skuteczny i trafił dokładnie tam, gdzie powinien.

Zdjęcia, film czy tekst – trudny wybór? Nie z nami, pomożemy Ci zorganizować każdą z tych pozycji w wysokiej jakości (gwarantujemy). To jednak nie wszystko – pomożemy Ci także wybrać odpowiedni pakiet i miejsce, gdzie te materiały najlepiej promować.

Brakuje Ci ludzi, pomysłów, zasobów, czasu? Od tego masz nas. Nasz zespół zajmie się kompleksowo Twoim pomysłem i stworzy z niego skuteczną kampanię.

Chcesz wiedzieć jaki powinien być Twój następny krok? Zadzwoń do nas!

 

Co możemy dla Was zrobić?

W ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi, spółdzielniami socjalnymi, firmami działającymi społecznie oferujemy specjalne oferty/ pakiety wsparcia medialnego/promocyjnego.

Promocja na naszym portalu, profesjonalne materiały promocyjne, transmisja Waszego wydarzenia, wywiad z Waszym liderem – to wszystko może się zadziać już wkrótce.

Specjalna oferta czeka na Ciebie – zadzwoń i sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Udostępnij tą stronę!

Pytaj nas o co chcesz, po to jesteśmy :)