• Dziś jest niedziela, 17 grudnia 2017r.
  Do Nowego Roku pozostało 15 dni
  Dzień Bez Przekleństw

  O nas

  Telewizja TTR została powołana do życia w styczniu 2017 roku, za siedzibę obierając sobie Centrum Kultury w Kleczewie. Za sterami TTR stanął Filip Muszyński, który objął stanowisko redaktora naczelnego. Zespół, pod dowództwem Barbary Janickiej – sekretarza redakcji, to grupa specjalistów w swoich branżach, który każdego dnia z pasją realizuje motyw przewodni i konsekwentnie filozofię telewizji: siła lokalności. Za wizualną odsłonę publikowanych przez nas materiałów odpowiadają Paweł Kulig i Piotr „Hieronim” Stefański. Marketingiem, promocją i utrzymywaniem kontaktu z klientami telewizji zajmuje się Ewa Wadelska. Nad nienaganną pracą redakcji czuwa sekretariat, za który odpowiada Beata Janicka.

  Telewizja TTR towarzyszy gminom powiatu konińskiego, gdzie bazę startową stanowią: gmina i miasto Golina, gmina Kazimierz Biskupi, gmina i miasto Kleczew, gmina i miasto Ślesin, gmina Wilczyn i naturalnie powiat koniński. Zapowiadamy, relacjonujemy i podsumowujemy każdy aspekt życia społecznego, przede wszystkim – samorządowy, kulturalny, sportowy, kościelny. Stawiamy na programy autorskie, publicystykę, promocję idei „Małych Ojczyzn”.

  Wydawcą Telewizji TTR jest Spółdzielnia Socjalna „Inter Media”, której adres jest tożsamy z siedzibą redakcji. Spółdzielnia Socjalna powstała 24 sierpnia 2016 roku w Kleczewie.

  Spółdzielnia Socjalna Inter Media to także profesjonalna produkcja filmów promocyjnych dla firm i instytucji, spotów reklamowych, produkcyjnych, usługi z zakresu fotografii, obróbki materiałów audiowizualnych i szeroki wachlarz pomniejszych produktów marketingowych.